BABSKIE GRANIE

.

Squash dla kobiet

Co i jak ?

Przede wszystkim Babskie Granie ma na celu zebrać wszystkie Babki grające w squasha, bądź chcące zacząć grać, w jednym miejscu. Co niedzielę na dwie godziny przejmujemy 11punkt – squash klub! Dzięki zajęciom, oprócz podniesienia swoich umiejętności, możecie poznać nowe partnerki do grania, które niejednokrotnie później przeradzają się w najlepsze kumpele! Oprócz poniedziałkowych zakwasów gwarantujemy kupę śmiechu i domową atmosferę.

Od pierwszego treningu, zajęcia babski squash będą odbywały się cyklicznie – w każdą niedzielę od 20:00 do 22:00

Na każde zajęcia Babski Granie trzeba się zapisać u organizatora – Małgosia Kornowska poprzez facebook lub telefonicznie 667947030, bez zapisu nie gwarantujemy miejsca oraz przygotowanego treningu

Jeżeli pierwszy raz zapisujesz się na zajęcia należy podać poziom swojego zaawansowania: poziom początkujący (do 10 razy na korcie), poziom średniozaawansowany (ponad 10 wizyt na korcie, ewentualne lekcje z instruktorem), poziom zaawansowany (regularne treningi z trenerem i występy na turniejach).

Trening squash’owy dopasujemy do Waszych umiejętności, czekamy na Babki na każdym poziomie
Podczas treningu będziemy pracować nad techniką, kondycją oraz taktyką.

Oprócz treningu będzie także możliwość sprawdzenia się na tle innych Babek – sparingi.

Wszystkie formalności mają na celu zapewnienie Wam odpowiednio przygotowanego treningu

Karnety – wprowadzamy karnety, tylko regularne uczęszczanie na zajęcia podniesie Wasze umiejętności oraz zagwarantuje, że żadne tajniki squasha nie pozostaną Wam obce

Nowe Babki – nigdy nie grałaś w squash’a? To nic! Nauczymy Cie wszystkiego co potrzebujesz do tego żeby poprawnie i bezpiecznie grać w squash’a. Dla wszystkich Babek które będą pierwszy raz na zajęciach wstęp za 0zł i możliwość skorzystania z promocyjnego karnetu.

Treningi prowadzić będzie Małgorzata Kornowska – reprezentantka kadry Polski w Squasha.

CENA : Jednorazowe wejście – 50zł
Karnet 4 wejścia – 160 zł ( ważny 6 tygodni)

!!!! PROMOCJA !!!
Jeżeli kupisz karnet na pierwszych zajęciach super promo – 100 zł za 4 zajęcia !