42. Piotr Kleszcz
43. Dariusz Filipowski

#11punkt #squash #poznan #friendsclub #letsplay #team #champions
... Zobacz więcejZwiń

💥💥💥PODSUMOWANIE MISTRZOSTW POLSKI 🏆🏆🏆Najlepszy wynik wśród Naszej reprezentacji 11PUNKT ⚖️MERSKI SQUASH TEAM wywalczyła Kinga Szymaniak 👌 (4. miejsce turnieju damskiego)! Reszta Naszej ekipy rownież spisała się bardzo dobrze!TURNIEJ DAMSKI 😍
11. Ola SurdzielTURNIEJ OPEN 😎
43. Dariusz FilipowskiDzięki Ekipo! 👏Jesteście Najlepsi! Podziękowania rownież dla sponsora za koszulki ; ⚖️ Merski Radcy Prawni i Adwokaci !

Skomentuj na Facebooku

Brawo Kinga Szymaniak!!!!

Bravo à vous

1 week ago

IMP 2018 🏆, DZIEŃ PIERWSZY!‼️‼️‼️
Nasza Drużyna 11punkt ⚖️Merski Squash Team Men's Crew rozegrała dziś pierwsze mecze Mistrzostw Polski 🏆, ze zmiennym szczęściem grają o poszczególne miejsca w turnieju najlepszych 64. graczy Polski 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 !

o miejsce 1-16: Piotr Hemi Hemmerling 😎💪👌
o miejsca 17-32: Kamil Dominiak i Marek Szymanowski
o miejsca 33-48: Dariusz Filipowski, Piotr Kleszcz oraz Paweł Włodarczyk !

Wspieramy i trzymamy kciuki ! Dziś był ogień 🔥🔥🔥!

#squash #11punkt #squash #poznan #kielce #letsplay #friendsclub #jedziemy #do #BILCZY

Nasza Drużyna 11punkt ⚖️Merski Squash Team Mens Crew rozegrała dziś pierwsze mecze Mistrzostw Polski 🏆, ze zmiennym szczęściem grają o poszczególne miejsca w turnieju najlepszych 64. graczy Polski 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 !o miejsce 1-16: Piotr Hemi Hemmerling 😎💪👌
o miejsca 33-48: Dariusz Filipowski, Piotr Kleszcz oraz Paweł Włodarczyk !Wspieramy i trzymamy kciuki ! Dziś był ogień 🔥🔥🔥!#squash #11punkt #squash #poznan #kielce #letsplay #friendsclub #jedziemy #do #BILCZY

Paweł reprezentuj godnie ziiiiii! 😀

1 week ago

💥💥💥REPREZENTACJA 11PUNKT ⚖️MERSKI SQUASH JUNIOR TEAM ZDOBYŁA AŻ 3 MEDALE (🥇🥉🥉) MISTRZOSTW POLSKI 2018 🏆! 11 osobowa ekipa pod wodzą Kamila Dominiaka w miniony weekend zagrała najważniejszy turniej w roku‼️

14. Leon StoleckiBU19
🥉 Maciej ForreiterDuma Nas rozpiera ! Brawo 👏juniorzy, trenerzy ( Kamil Dominiak, Marcin Herzog, Adam Wasik) oraz rodzice! Podziękowania rownież dla sponsora koszulek : ⚖️ Merski Radcy Prawni i Adwokaci

#squash #champions #girlspower #11punkt #friendsclub #poznan #kielce

MAMY KOLEJNE DWA 🥇🥉 MEDALE IMP2018! 🔥Dominika Lubińska 🏆Mistrzynią Polski w GU17 oraz Ola Tomczyk zdobyła 🥉miejsce w GU13! Reszta ekipy 11PUNKT MERSKI ⚖️ SQUASH TEAM zaprezentowała się następująco;GU13
🥇Dominika LubińskaBU11
o 1. miejsce ćwierćfinał Jakub SolawaBU15
23. Stasiu KotowskiBU17
Gratulacje i podziękowania dla całej reprezentacji oraz trenerów : Kamila Dominiaka , Adama Wasika i Marcina Herzoga odpowiedzialnych za przygotowanie juniorów do Mistrzostw!#squash #champions #girlspower #11punkt #friendsclub #poznan #kielce

2 weeks ago

💥MAMY MEDAL🥉Mistrzostw Polski w BU19! Maciej Forreiter zdobył 3. miejsce w bardzo trudnej kategorii! Brawo 👏💪!