BABSKIE GRANIE

 

Squash dla kobiet

 

Co i jak ?

Przede wszystkim Babskie Granie ma na celu zebrać wszystkie Babki grające w squasha, bądź chcące zacząć grać, w jednym miejscu. Dzięki zajęciom, oprócz podniesienia swoich umiejętności, możecie poznać nowe partnerki do grania, które niejednokrotnie później przeradzają się w najlepsze kumpele! Oprócz zakwasów gwarantujemy kupę śmiechu i domową atmosferę.

Zajęcia babski squash będą odbywają się w grupach 6 osobowych. Dni i godziny treningów ustalane są z trenerką Kingą Szymaniak.

Na każde zajęcia Babski Granie trzeba się zapisać u organizatora – Kinga Szymaniak poprzez facebook lub telefonicznie 663769476, bez zapisu nie gwarantujemy miejsca oraz przygotowanego treningu.

Jeżeli pierwszy raz zapisujesz się na zajęcia należy podać poziom swojego zaawansowania: poziom początkujący (do 10 razy na korcie), poziom średniozaawansowany (ponad 10 wizyt na korcie, ewentualne lekcje z instruktorem), poziom zaawansowany (regularne treningi z trenerem i występy na turniejach).

Trening squash’owy dopasujemy do Waszych umiejętności, czekamy na Babki na każdym poziomie
Podczas treningu będziemy pracować nad techniką, kondycją oraz taktyką.

Oprócz treningu będzie także możliwość sprawdzenia się na tle innych Babek – sparingi.

Wszystkie formalności mają na celu zapewnienie Wam odpowiednio przygotowanego treningu

Nowe Babki – nigdy nie grałaś w squash’a? To nic! Nauczymy Cie wszystkiego co potrzebujesz do tego żeby poprawnie i bezpiecznie grać w squash’a.

Treningi prowadzić będzie Kinga Szymaniak – reprezentantka kadry Polski w Squasha.

CENA : 50zł*

*Cenę obejmuje wynajęcie kortu do squash’a oraz opiekę trenerki podczas dwóch godzin treningu grupowego.