Kim jesteśmy

Dla Twojego komfortu ​–​ fachowa kadra na każdym kroku. Od trenerów przez organizatorów turniejów po dziewczyny z recepcji, jesteśmy tutaj, by uprzyjemnić Ci czas gry i treningu. Wysokie standardy w przyjacielskiej atmosferze.

Od samego początku nasz Klub jest miejscem, w którym nie tylko można pograć w squasha na sześciu profesjonalnych kortach. 11punkt – squash klub to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera – niespotykana w żadnym innym klubie w kraju. Przyciągamy ludzi zafascynowanych squashem, a dzięki połączeniu sportu oraz doskonałej zabawy umożliwiamy nawiązywanie kontaktów sportowych, biznesowych oraz tych najprostszych – przyjacielskich.

Masz pytania ? Napisz do mnie ; d.filipowski@11punkt.pl !

FounderDariusz Filipowski
Co-founderAdam Wasik
Co-founderKamil Dominiak

Pracuję w 11 punkt, ponieważ squash to mój sport! Lubię poznawać nowych ludzi i robić z nimi ciekawe rzeczy. W klubie czuję się znakomicie, przychodzą tutaj ciekawe osoby i panuje pozytywna atmosfera.

W klubie jestem odpowiedzialny za zarządzanie całością. Pilnuję by zachowane były najwyższe standardy i każdy czuł się jak najlepiej. Nadaję wizję temu miejscu i staram się ją konsekwentnie realizować

Moim największym sukcesem jest 17 miejsce w rankingu Polskiej Federacji Squasha.

Poza squashem lubię podróżować, jeździć na nartach, grać w tenisa ziemnego i dobrze zjeść.

Pracuje w 11punkt, ponieważ squash to moja pasja, uwielbiam panującą w klubie atmosferę, ludzi którzy tutaj przychodzą i zdrową sportową rywalizację.

W klubie jestem odpowiedzialny za szkolenie seniorów i juniorów. Prowadzę treningi indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju eventów i pomagam w koordynowaniu działania klubu tam gdzie jestem potrzebny.

Moim największym sukcesem są osiągnięcia moich podopiecznych. Sprawia mi frajdę obserwowanie ich postępów. Indywidualnie to 15 miejsce w rankingu Polskiej Federacji Squasha i Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Poza squashem lubię inne sporty: wakeboard, narty, trening siłowy.

Pracuje w 11punkt, ponieważ

W klubie jestem odpowiedzialny za to

Poza squashem

CoachKrzysztof Czarnota
CoachAdam Pełczyński
CoachKinga Szymaniak
Pracuje w mysquash, ponieważ… mam blisko! I ludzie których tu spotkałem zarazili mnie swoją pasja do tego stopnia, że nigdy nie nazwałbym tego praca.W klubie jestem odpowiedzialny za codzienny hard work na korcie. Dzięki temu rozsławiam nasz klub w całej Polsce. Dodatkowo staram się inspirować i motywować młodszych jak i starszych graczy do dalszej pracy.Moje największe sukcesy to dwukrotne mistrzostwo Polski juniorów w kat. U17 i U19.Poza squashem lubię w doborowym towarzystwie wchodzić wyżej i tam gdzie nie można. Poznawać świat, ludzi i dużo podróżować. Zawsze z dobrą muzyka na słuchawkach 🙂
Gram w 11punkt ze względu na pozytywną atmosferę panującą w tym miejscu.  Klub daje mi możliwość rozwijania swojej pasji w otoczeniu ludzi o podobnej motywacji. Jest to miejsce, z którego nawet po treningu nie śpieszy mi się do domu 🙂W klubie jestem Instruktorką squasha, lubię ten aspekt mojego życia, umożliwia mi poznawanie ciekawych ludzi i dzielenie się z nimi swoim doświadczeniem.Moim największym sukcesem są przyjaźnie zawarte dzięki klubowi, który stał się z biegiem lat moim drugim domem. Na polu squashowym zaś, za największe dotychczasowe osiągniecie uważam powołanie do Kadry Polski.Poza squashem w życiu towarzyszą mi również inne dzieciny sportu. Kiedy nie ma mnie na korcie chętnie spędzam czas uczestnicząc w rożnych wydarzeniach kulturalnych, w podróżach bądź po prostu z dobrą książką/ filmem.
RecepcjaKasia Malinowska
RecepcjaOla Okupniak
Trener 36minutMarcin Bąbelek

Pracuję w 11punkt, ponieważ squash to fajny sposób spędzenia aktywnie i zdrowo czasu wolnego, a sport, choć uprawiany amatorsko zawsze sprawia mi mnóstwo radości.

W klubie jestem odpowiedzialna za dokonywanie rezerwacji kortów, z uśmiechem na ustach chętnie pomogę naszym klientom.

Poza squashem lubię słuchać muzyki, jeździć na koncerty, a przy okazji zwiedzać miasta oraz kolekcjonować niezapomniane chwile ze znajomymi.

Pracuję w 11punkt, ponieważ cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi, a praca w klubie daje mi własnie takie możliwości. Jest to dla mnie również forma zdowywania nowych doświadczeń i umiejętności.

W klubie jestem odpowiedzialna za jak najlepszą obsługę naszych stałych jak i nowych klientów, tak aby chętnie odwiedzali nasz klub.

Poza squashem interesuje się jeździectwem i różnymi innymi sportami. Uwielbiam podróżować, wolny czas spędzam ze znajomymi.

SERWIS RAKIETJEREMI OLEJNIK

Pracuje w 11punkt, ponieważinteresuje się squashem i wszystkim co jest z Nim związane. Poza tym bardzo cenię atmosferę jaka panuje w klubie.

W klubie jestem odpowiedzialny za serwis rakiety i wszystko co z Nim związane.

Poza squashemlubię jeździć na rowerze, podróżować i okrywać nowe aktywności fizyczne.