Kim jesteśmy

Dla Twojego komfortu ​–​ fachowa kadra na każdym kroku. Od trenerów przez organizatorów turniejów po dziewczyny z recepcji, jesteśmy tutaj, by uprzyjemnić Ci czas gry i treningu. Wysokie standardy w przyjacielskiej atmosferze.

Od samego początku nasz Klub jest miejscem, w którym nie tylko można pograć w squasha na sześciu profesjonalnych kortach. 11punkt – squash klub to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera – niespotykana w żadnym innym klubie w kraju. Przyciągamy ludzi zafascynowanych squashem, a dzięki połączeniu sportu oraz doskonałej zabawy umożliwiamy nawiązywanie kontaktów sportowych, biznesowych oraz tych najprostszych – przyjacielskich.

Masz pytania ? Napisz do mnie ; d.filipowski@11punkt.pl !

FounderDariusz Filipowski
Co-founderAdam Wasik
Co-founderKamil Dominiak

Pracuję w 11 punkt, ponieważ squash to mój sport! Lubię poznawać nowych ludzi i robić z nimi ciekawe rzeczy. W klubie czuję się znakomicie, przychodzą tutaj ciekawe osoby i panuje pozytywna atmosfera.

W klubie jestem odpowiedzialny za zarządzanie całością. Pilnuję by zachowane były najwyższe standardy i każdy czuł się jak najlepiej. Nadaję wizję temu miejscu i staram się ją konsekwentnie realizować

Moim największym sukcesem jest 17 miejsce w rankingu Polskiej Federacji Squasha.

Poza squashem lubię podróżować, jeździć na nartach, grać w tenisa ziemnego i dobrze zjeść.

Pracuje w 11punkt, ponieważ squash to moja pasja, uwielbiam panującą w klubie atmosferę, ludzi którzy tutaj przychodzą i zdrową sportową rywalizację.

W klubie jestem odpowiedzialny za szkolenie seniorów i juniorów. Prowadzę treningi indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju eventów i pomagam w koordynowaniu działania klubu tam gdzie jestem potrzebny.

Moim największym sukcesem są osiągnięcia moich podopiecznych. Sprawia mi frajdę obserwowanie ich postępów. Indywidualnie to 15 miejsce w rankingu Polskiej Federacji Squasha i Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Poza squashem lubię inne sporty: wakeboard, narty, trening siłowy.

Pracuje w 11punkt, ponieważ

W klubie jestem odpowiedzialny za to

Poza squashem

CoachKrzysztof Czarnota
RecepcjaKasia Malinowska
RecepcjaOla Okupniak

Pracuję w 11punkt, ponieważ squash to fajny sposób spędzenia aktywnie i zdrowo czasu wolnego, a sport, choć uprawiany amatorsko zawsze sprawia mi mnóstwo radości.

W klubie jestem odpowiedzialna za dokonywanie rezerwacji kortów, z uśmiechem na ustach chętnie pomogę naszym klientom.

Poza squashem lubię słuchać muzyki, jeździć na koncerty, a przy okazji zwiedzać miasta oraz kolekcjonować niezapomniane chwile ze znajomymi.

Pracuję w 11punkt, ponieważ cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi, a praca w klubie daje mi własnie takie możliwości. Jest to dla mnie również forma zdowywania nowych doświadczeń i umiejętności.

W klubie jestem odpowiedzialna za jak najlepszą obsługę naszych stałych jak i nowych klientów, tak aby chętnie odwiedzali nasz klub.

Poza squashem interesuje się jeździectwem i różnymi innymi sportami. Uwielbiam podróżować, wolny czas spędzam ze znajomymi.

Trener 36minutMarcin Bąbelek
SERWIS RAKIETJEREMI OLEJNIK

Pracuje w 11punkt, ponieważinteresuje się squashem i wszystkim co jest z Nim związane. Poza tym bardzo cenię atmosferę jaka panuje w klubie.

W klubie jestem odpowiedzialny za serwis rakiety i wszystko co z Nim związane.

Poza squashemlubię jeździć na rowerze, podróżować i okrywać nowe aktywności fizyczne.