Friends Club

Graj, żyj,
korzystaj!

11punkt Friends club jest wynikiem przyjacielskiej atmosfery panującej w klubie. To doskonałe miejsce do zawiązywania współpracy! Dzięki karcie przedsiębiorcy grający w naszym klubie mają możliwość zaprezentowania swoich produktów, a klienci korzystania ze sprawdzonych podmiotów na preferencyjnych warunkach. Karta Friends club to również doskonałe narzędzie współpracy B2B, tu wygrywa każdy! O swoją kartę zapytaj w recepcji.

wynajem autokarówoferta indywidualna
mebleRabat -15%
lakiery i farbyoferta indywidualna
środki czystościoferta indywidualna
Firma Wawrzynowicz specjalizujemy się w - przewozach krajowych i zagranicznych - organizacji przewozów pracowniczych, wycieczek szkolnych, imprez okolicznościowych, motywacyjnych.

Zapraszam do współpracy : Agata Wawrzynowicz

SOFA.COM Ltd. to jeden z najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów mebli tapicerowanych w Europie Zachodniej. Mająca swoją siedzibę w Londynie spółka oferuje sygnowane przez siebie sofy, łóżka tapicerowane, fotele i inne meble wypoczynkowe przede wszystkim na rynkach Wielkiej Brytanii i Holandii. Salony firmy w Londynie, Bath i Amsterdamie cieszą się ogromną popularnością, a meble oferowane pod marką SOFA.COM mają renomę trwałych, komfortowych i nowoczesnych. Projektanci firmy nieustannie opracowują nowe wzory mebli, które wdrażane są następnie do produkcji w polskiej fabryce.

Zapraszam do współpracy : Piotr Węglarz

Icapolska – wyłączny dystrybutor produktów ICA na Polskę południową. ICA (Industria Chimica Adriatica S.p.a) jest jednym z największych włoskich producentów lakierów do drewna. Założona została przez Claudio Paniccia, aktualnie z siedzibą w Civitanova w regionie Marche. W jej trzech fabrykach na terenie Włoch produkowane są lakiery do drewna (wodne, rozpuszczalnikowe i UV), bejce, lakiery do szkła, lakiery do plastiku/PVC oraz kleje do parkietu. Głównymi odbiorcami grupy według kolejności wielkości sprzedaży są: producenci mebli, stolarki okiennej oraz dekoratorzy wnętrz. Firma jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu unijnego LIFE. Firma jest obecna na wszystkich kontynentach, współpracuje z producentami maszyn do aplikacji powłok dostosowując swe produkty do najwyższych standardów i najnowocześniejszych technologii stosowanych obecnie w branży.

Zapraszam do współpracy : Marcin Jędrzejczak

IKA POLSKA jest jednym z liderów polskiego rynku opakowań, artykułów higienicznych, taśm pakowych oraz profesjonalnych środków czystości.

Zapraszam do współpracy : Eugeniusz Roszak

restauracja OFERTA INDYWIDUALNA
kartony i opakowaniaoferta indywidualna
domyoferta indywidualna
serwis applerabat -5%
START to nowa, świeża restauracja z tętniącym życiem we wnętrzu (zaprojektowana przez R2D2kolektyw) oraz genialne potrawy. Menu główne oparte na zdrowych i sezonowych produktach. Codziennie szef kuchni oferuje różne obiady, zupy i ciasta - oparte na tradycyjnych polskich potrawach serwowanych w nowym, odświeżającym stylu. Wszystko to dzięki młodym i kreatywnym właścicielom, którzy chcą jak najlepiej gościć każdego gościa.

Zapraszam : Grzegorz Gąsior

Centrum Pakowania oferuje kartony, opakowania kartonowe, kartony do przeprowadzki, taśmy, koperty, folie stretch, folie bąbelkową.

Zapraszam do współpracy : Karol Kudela

www.centrumpakowania.com

Firma MARTIN powstała 1 kwietnia 1997 roku, a na najbliższe lata postawiła sobie zadanie polegające na stworzeniu dla Państwa „Nowego Osiedla” w Gruszczynie niedaleko Poznania. Chcemy zagwarantować obsługę dostosowaną do Państwa potrzeb i profesjonalnie pomóc zrealizować marzenie o własnym domu. Otaczając się wykonawcami i dostawcami z długoletnim doświadczeniem chcemy stworzyć dla Państwa osiedle domów jednorodzinnych zbudowanych z materiałów najwyższej jakości i zgodnie z najnowszymi technologiami wykonania, które sprawią, że domy będą ekonomiczne, czyli tanie w utrzymaniu , a ponadto zdrowe i bezpieczne. Ze względu ,że każdy z nas ma prawo do piękna i chciałby mieszkać w ładnym otoczeniu, bardzo dużo czasu poświęcamy na projektowanie domów i opracowanie wizualne osiedla. Budowa każdego domu prowadzona jest indywidualnie wg życzenia Klienta który wraz z nami tworzy własny wymarzony dom.

Zapraszam : Marcin Jankowiak

iHospital – to sieć pogwarancyjnych serwisów urządzeń firmy Apple. Tworzą go pasjonaci, którzy dla przywrócenia do życia produktów z “nadgryzionym jabłkiem” są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Wasze urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”.

Zapraszam : Marcin Podobiński

www.ihospital.pl

ogrzewanieoferta indywidualna
bramy i roletyoferta indywidualna
hotelRabat - 20%
fizjoterapiaoferta indywidualna

INSIDE – nasz Salon Firmowy firmy Viessmann w Poznaniu – działa już od 1998 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji grzewczych, sanitarnych, technologicznych oraz sprzedażą urządzeń i materiałów instalacyjnych. Dla wszystkich dostępnych na rynku urządzeń firmy Viessmann takich jak kotły gazowe, pompy ciepła czy kolektory słoneczne, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do naszego Salonu zlokalizowanego przy ul. Mścibora 8 w Poznaniu. Nasi wykwalifikowani doradcy przedstawią Państwu ofertę handlową firmy Viessmann i doradzą przy wyborze urządzeń i systemów grzewczych i sanitarnych.

Zapraszam : Piotr Kramer

www.ogrzewaniepoznan.pl

Firma MTJ powstała w styczniu 1991 roku i od tej pory działa nieprzerwanie jako jedna z najstarszych firm z tej branży w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników oraz jakość oferowanych wyrobów przez lata zyskały nam rzesze zadowolonych klientów. Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje publiczne oraz klienci indywidualni w kraju i za granicą.

Zapraszam : Tomasz Preibisz

http://www.mtj.poznan.pl/

Nasz hotel to nowo otwarty obiekt oddany do Państwa dyspozycji w listopadzie 2009 roku. Znajduje się nieopodal centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pobliżu głównej trasy wylotowej w kierunku Wrocławia i autostrady A2. Dogodna lokalizacja, nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz fachowość personelu zapewnią Państwu idealne warunki do wypoczynku i pracy (oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu). Gości przyjmujemy w komfortowych 1, 2 lub 3 - osobowych pokojach oraz apartamencie położonych na piętrze budynku.

Zapraszam : Małgorzata Nalepa

www.hotelmtj.pl

Body Medica o powstało z pasji do leczenia dolegliwości bólowych narządu ruchu. Pracując manualnie i przy pełnym zaangażowaniu pacjenta przywracamy zaburzone i utracone funkcje organizmu człowieka. Za pomocą szeregu metod i technik, diagnozy i ćwiczeń, dążymy do likwidacji dolegliwości i podniesienia jakości ruchu pacjenta.

Zapraszam do współpracy : Dariusz Ciborowski

https://bodymedica.pl/

Neadoo DigitalPozycjonowanie stronoferta indywidualna
Leasingioferta indywidualna
branża budowlanaoferta indywidualna
branża cukierniczaoferta indywidualna
Neadoo Digital - firma zajmująca się marketingiem internetowym. Jej serce stanowi międzynarodowy zespół specjalistów w dziedzinie SEO, tworzenia stron internetowych i treści, oraz szeroko pojętej reklamy w internecie. Wśród klientów Neadoo znajdują się firmy z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, oraz wielu innych krajów z całego świata. Z Neadoo możesz liczyć na kreatywne rozwiązania, dzięki którym Twój biznes szybko zyska na widoczności. Zespół Neadoo zawsze w pełni angażuje się w potrzeby klienta, tworząc rozwiązania szyte na miarę.

Zapraszamy do współpracy: Agencja SEO/SEM Neadoo Digital Polska

kancelariaoferta indywidualna
kancelariaoferta indywidualna
branża itoferta indywidualna
wyjazdy rodzinneoferta indywidualna
branża itoferta indywidualna
handel detalicznyoferta indywidualna
kowalstwo artystyczneoferta indywidualna
agencja reklamowaoferta indywidualna
restauracjaoferta indywidualna
restauracjaoferta indywidualna
restauracjaoferta indywidualna
klub fitnessoferta indywidualna
ogrodnictwooferta indywidualna
restauracjaoferta indywidualna
branża itoferta indywidualna
branża fitnessoferta indywidualna
hoteloferta indywidualna
agencja reklamowaoferta indywidualna
spaoferta indywidualna
medycynaoferta indywidualna
relaksoferta indywidualna