Friends Club

Graj, żyj,
korzystaj!

11punkt Friends club jest wynikiem przyjacielskiej atmosfery panującej w klubie. To doskonałe miejsce do zawiązywania współpracy! Dzięki karcie przedsiębiorcy grający w naszym klubie mają możliwość zaprezentowania swoich produktów, a klienci korzystania ze sprawdzonych podmiotów na preferencyjnych warunkach. Karta Friends club to również doskonałe narzędzie współpracy B2B, tu wygrywa każdy! O swoją kartę zapytaj w recepcji.

wynajem autokarówoferta indywidualna
mebleRabat -15%
lakiery i farbyoferta indywidualna
środki czystościoferta indywidualna
Firma Wawrzynowicz specjalizujemy się w - przewozach krajowych i zagranicznych - organizacji przewozów pracowniczych, wycieczek szkolnych, imprez okolicznościowych, motywacyjnych.

Zapraszam do współpracy : Agata Wawrzynowicz

SOFA.COM Ltd. to jeden z najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów mebli tapicerowanych w Europie Zachodniej. Mająca swoją siedzibę w Londynie spółka oferuje sygnowane przez siebie sofy, łóżka tapicerowane, fotele i inne meble wypoczynkowe przede wszystkim na rynkach Wielkiej Brytanii i Holandii. Salony firmy w Londynie, Bath i Amsterdamie cieszą się ogromną popularnością, a meble oferowane pod marką SOFA.COM mają renomę trwałych, komfortowych i nowoczesnych. Projektanci firmy nieustannie opracowują nowe wzory mebli, które wdrażane są następnie do produkcji w polskiej fabryce.

Zapraszam do współpracy : Piotr Węglarz

Icapolska – wyłączny dystrybutor produktów ICA na Polskę południową. ICA (Industria Chimica Adriatica S.p.a) jest jednym z największych włoskich producentów lakierów do drewna. Założona została przez Claudio Paniccia, aktualnie z siedzibą w Civitanova w regionie Marche. W jej trzech fabrykach na terenie Włoch produkowane są lakiery do drewna (wodne, rozpuszczalnikowe i UV), bejce, lakiery do szkła, lakiery do plastiku/PVC oraz kleje do parkietu. Głównymi odbiorcami grupy według kolejności wielkości sprzedaży są: producenci mebli, stolarki okiennej oraz dekoratorzy wnętrz. Firma jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu unijnego LIFE. Firma jest obecna na wszystkich kontynentach, współpracuje z producentami maszyn do aplikacji powłok dostosowując swe produkty do najwyższych standardów i najnowocześniejszych technologii stosowanych obecnie w branży.

Zapraszam do współpracy : Marcin Jędrzejczak

IKA POLSKA jest jednym z liderów polskiego rynku opakowań, artykułów higienicznych, taśm pakowych oraz profesjonalnych środków czystości.

Zapraszam do współpracy : Eugeniusz Roszak

restauracja OFERTA INDYWIDUALNA
kartony i opakowaniaoferta indywidualna
domyoferta indywidualna
serwis applerabat -5%
START to nowa, świeża restauracja z tętniącym życiem we wnętrzu (zaprojektowana przez R2D2kolektyw) oraz genialne potrawy. Menu główne oparte na zdrowych i sezonowych produktach. Codziennie szef kuchni oferuje różne obiady, zupy i ciasta - oparte na tradycyjnych polskich potrawach serwowanych w nowym, odświeżającym stylu. Wszystko to dzięki młodym i kreatywnym właścicielom, którzy chcą jak najlepiej gościć każdego gościa.

Zapraszam : Grzegorz Gąsior

Centrum Pakowania oferuje kartony, opakowania kartonowe, kartony do przeprowadzki, taśmy, koperty, folie stretch, folie bąbelkową.

Zapraszam do współpracy : Karol Kudela

www.centrumpakowania.com

Firma MARTIN powstała 1 kwietnia 1997 roku, a na najbliższe lata postawiła sobie zadanie polegające na stworzeniu dla Państwa „Nowego Osiedla” w Gruszczynie niedaleko Poznania.Chcemy zagwarantować obsługę dostosowaną do Państwa potrzeb i profesjonalnie pomóc zrealizować marzenie o własnym domu. Otaczając się wykonawcami i dostawcami z długoletnim doświadczeniem chcemy stworzyć dla Państwa osiedle domów jednorodzinnych zbudowanych z materiałów najwyższej jakości i zgodnie z najnowszymi technologiami wykonania, które sprawią, że domy będą ekonomiczne, czyli tanie w utrzymaniu , a ponadto zdrowe i bezpieczne.Ze względu ,że każdy z nas ma prawo do piękna i chciałby mieszkać w ładnym otoczeniu, bardzo dużo czasu poświęcamy na projektowanie domów i opracowanie wizualne osiedla. Budowa każdego domu prowadzona jest indywidualnie wg życzenia Klienta który wraz z nami tworzy własny wymarzony dom.

Zapraszam : Marcin Jankowiak

iHospital – to sieć pogwarancyjnych serwisów urządzeń firmy Apple. Tworzą go pasjonaci, którzy dla przywrócenia do życia produktów z “nadgryzionym jabłkiem” są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Wasze urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”.

Zapraszam : Marcin Podobiński

www.ihospital.pl

ogrzewanieoferta indywidualna
bramy i roletyoferta indywidualna
hotelRabat - 20%
fizjoterapiaoferta indywidualna

INSIDE – nasz Salon Firmowy firmy Viessmann w Poznaniu – działa już od 1998 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji grzewczych, sanitarnych, technologicznych oraz sprzedażą urządzeń i materiałów instalacyjnych. Dla wszystkich dostępnych na rynku urządzeń firmy Viessmann takich jak kotły gazowe, pompy ciepła czy kolektory słoneczne, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do naszego Salonu zlokalizowanego przy ul. Mścibora 8 w Poznaniu. Nasi wykwalifikowani doradcy przedstawią Państwu ofertę handlową firmy Viessmann i doradzą przy wyborze urządzeń i systemów grzewczych i sanitarnych.

Zapraszam : Piotr Kramer

www.ogrzewaniepoznan.pl

Firma MTJ powstała w styczniu 1991 roku i od tej pory działa nieprzerwanie jako jedna z najstarszych firm z tej branży w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników oraz jakość oferowanych wyrobów przez lata zyskały nam rzesze zadowolonych klientów. Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje publiczne oraz klienci indywidualni w kraju i za granicą.

Zapraszam : Tomasz Preibisz

http://www.mtj.poznan.pl/

Nasz hotel to nowo otwarty obiekt oddany do Państwa dyspozycji w listopadzie 2009 roku. Znajduje się nieopodal centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pobliżu głównej trasy wylotowej w kierunku Wrocławia i autostrady A2. Dogodna lokalizacja, nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz fachowość personelu zapewnią Państwu idealne warunki do wypoczynku i pracy (oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu). Gości przyjmujemy w komfortowych 1, 2 lub 3 - osobowych pokojach oraz apartamencie położonych na piętrze budynku.

Zapraszam : Małgorzata Nalepa

www.hotelmtj.pl

Body Medica o powstało z pasji do leczenia dolegliwości bólowych narządu ruchu. Pracując manualnie i przy pełnym zaangażowaniu pacjenta przywracamy zaburzone i utracone funkcje organizmu człowieka. Za pomocą szeregu metod i technik, diagnozy i ćwiczeń, dążymy do likwidacji dolegliwości i podniesienia jakości ruchu pacjenta.

Zapraszam do współpracy : Dariusz Ciborowski

https://bodymedica.pl/