Korty do squasha

Oferowane przez nas najwyższej jakości korty do squasha stworzone w systemie Saxon Sports Systems składają się z:

  • ciśnieniowo-laminowanych paneli ściennych amerykańskiej firmy Fiberesin, zapewniających bardzo trwałą powierzchnię o wyjątkowo jednolitej teksturze, istotnej dla odbić piłki,

  • podłogi parkietowej z litego drewna bukowego o grubości 22 mm na specjalnym podłożu Action Floor System opartym o sprężyste legary drewniane światowego potentata w produkcji drewnianych podłóg sportowych – duńskiej firmy Junckers,

  • szklanej ściany frontowej z drzwiami – całość zbudowana z hartowanego szkła bezpiecznego grubości 12 mm, stalowej konstrukcji stanowiącej niewidoczny szkielet kortu.
  • system wentylacyjny SWEGON – za odpowiednią wentylację naszych kortów i 5 wymian powietrza w ciągu godziny odpowiada system wentylacyjny SWEGON GOLD RX.
  • wysokość kortu do squasha to niemal 8m!
Od samego początku nasz Klub jest miejscem, w którym nie tylko można pograć w squasha na sześciu profesjonalnych kortach. 11punkt – squash klub to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera – niespotykana w żadnym innym klubie w kraju. Przyciągamy ludzi zafascynowanych squashem, a dzięki połączeniu sportu oraz doskonałej zabawy umożliwiamy nawiązywanie kontaktów sportowych, biznesowych oraz tych najprostszych – przyjacielskich. Poza kortami do gry w squasha, w naszym Klubie znajdziecie bar, restaurację, ogródek letni, system treningowy 36minut, sklep sportowy, saunę, gabinet fizjoterapii, kącik dla dzieci, wygodne kanapy, zajęcia indywidualne/grupowe no i … niesamowitych ludzi. To właśnie dzięki temu, nasz klub to miejsce wyjątkowe na mapie Poznania, miejsce z którego nie chce się wychodzić… a jeśli się wyjdzie, to chce się natychmiast wracać. Widzimy się !