Przygotowanie fizyczne

Przygotowanie Fizyczne do treningu squasha

Gra w squasha może być niesamowicie przyjemna, jednak nikt nie chce być rzucony na głęboką wodę. Być może squash nie jest skomplikowaną grą, jednak aby ją opanować i móc zacząć wygrywać, przede wszystkim należy ćwiczyć. Jak jednak tego dokonać, jeśli nie grając? W naszym klubie squasha w Poznaniu oferujemy nowy rodzaj zajęć – przygotowanie fizyczne. Z nami, podrasujesz swoje zdolności fizyczne, w tym wytrzymałość, siłę, mobilność, oraz wiele innych. Zanim się obejrzysz, będziesz grać jak profesjonalista i Twoja liczba wygranych znacznie przewyższy liczbę przegranych! Nasze zajęcia to nie tylko szansa na polepszenie swoich umiejętności gry w squasha – to również świetny sposób na poprawę kondycji i zdrowia. Pod czujnym okiem trenera będziesz wykonywać ćwiczenia, które doskonale wspomogą ogólny rozwój Twoich zdolności fizycznych, przy czym zmniejszysz również ryzyko urazów.

W każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 19.00 odbywają się treningi przygotowania fizycznego pod okiem wyszkolonego trenera – Adama Wasika!

Na treningu będziemy pracować nad szeroko pojętym przygotowaniem fizycznym spersonalizowanym pod squasha Podczas treningów będziemy pracować nad:

  • nauką podstawowych wzorców ruchowych,
  • wytrzymałością,
  • siłą,
  • mobilnością,
  • koordynacją,
  • kondycją.

Zajęcia mają na celu zapobieganie kontuzjom oraz polepszenie sprawności na korcie.

Koszt : 29zł/os.

Zapisy: 606133582 lub na grupie FB 11punkt Friends Club