Szkółka juniorska

 

Na rozpoczęcie nauki gry w squasha nigdy nie jest za wcześnie! Zapraszamy najmłodszych entuzjastów sportu do naszej szkółki juniorskiej, gdzie poznają oni zasady gry pod okiem profesjonalnego trenera.

Terminy zajęć

Spotkania szkółki juniorskiej odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15:00 do 18:00. Zajęcia prowadzone są w grupach i trwają godzinę.

Koszt zajęć

Koszt czterech godzinnych spotkań w miesiącu to 190 zł za osobę.

Grupy

Do otwarcia grupy potrzebne są trzy osoby. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania, grupy mogą wynosić do pięciu osób.

Zapisy

Aby zapisać dziecko do grupy, należy skontaktować się z recepcją klubu pod numerem 606 133 582. Należy podać następujące dane:

  • imię i nazwisko dziecka oraz rodzica,
  • wiek dziecka,
  • dotychczasowe doświadczenie w squashu lub innych sportach rakietowych,
  • najbardziej odpowiadające terminy zajęć.

Na czym polegają zajęcia?

Zajęcia szkółki juniorskiej to nic więcej jak profesjonalnie poprowadzone zajęcia uczące dzieci gry w squasha. Dzieci uczą się nie tylko zasad gry, ale również aktywnie pracują nad swoją kondycją, koordynacją, oraz szeroko pojętym rozwojem fizycznym. Dla dzieci poniżej 8 roku życia zajęcia polegają na ćwiczeniach ogólnorozwojowych z elementami gry w squasha.

Kto prowadzi zajęcia?

Szkółka juniorska prowadzona jest przez Kamila Dominiaka – profesjonalnego trenera squasha, który posiada certyfikat Europejskiej Federacji Squasha poziomu 3-go. Jest on jedną z zaledwie siedmiu osób w Polsce, które posiadają taki stopień trenerski. Posiada on odpowiednie kwalifikacje, by w bezpieczny i skuteczny sposób przygotować i zachęcić dzieci do gry w squasha.

    Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.