Koronawirus a squash – kiedy i gdzie grać, jak wrócić do formy po pandemii?

Pandemia koronawirusa zmieniła funkcjonowanie większości z nas, jak i naszych biznesów. Codzienne życie zostało wywrócone do góry nogami, a home office stał się nową normą. Pustki ogarnęły centra handlowe, lotniska i restauracje, ale nie kluby squasha! Szukając oazy normalności, warto wybrać się do klubu squashowego – 11punkt w Poznaniu! Ze wszystkich sił staramy się zapewnić naszym klubowiczom namiastkę życia sprzed pandemii, kiedy ulubione aktywności były dostępne dla każdego bez ograniczeń. 

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu – zapraszamy na squasha!

Jakie są plusy gry w squasha w czasie pandemii? 

Podnosisz swoją odporność – nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie! Silny organizm to zdrowy organizm. Regularna aktywność fizyczna, jest kluczowa – szczególnie w sytuacji, kiedy przez całe dni jesteśmy zamknięci w domach, a większość naszego czasu spędzamy, siedząc przed monitorem!

Dbasz o swoją postawę – 8 godzin dziennie spędzone przy biurku może dać się naszym plecom we znaki, prowadząc nie tylko do chwilowego dyskomfortu, ale też poważnych konsekwencji zdrowotnych w przyszłości. Zadbaj o swój kręgosłup wzmacniając mięśnie pleców – jedne z wielu, które rozwija regularny trening squasha!

Utrzymujesz kontakty towarzyskie – powiedzmy to wprost – nasz klub squashowy jest prawdopodobnie jedynym miejscem, w którym w obecnej sytuacji możesz spotkać swoich znajomych i spędzić razem z nimi czas nie będąc w izolacji. To świetny sposób na pozostanie aktywnym przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Zamień obiad na mieście na mecz w naszym klubie!

Czujesz się produktywnie, bo rozwijasz nową umiejętność – niektórzy z nas, kiedy nie mogą wyjeżdżać, wychodzić do restauracji ani do kina, mają do dyspozycji trochę więcej czasu poza pracą. Dlaczego nie skorzystać z niego w sposób produktywny? Wykorzystaj obecną sytuację, by spróbować czegoś nowego, zadbać o kondycję fizyczną i poprawić samopoczucie. Spróbuj swoich sił na korcie i spędź swój czas aktywnie! 🙂

Nie nudzisz się leżąc w domu – jeśli masz wrażenie, że Twoje dni są w ostatnim czasie tak monotonne, że Twoją jedyną przyjemnością jest leżenie na kanapie oglądając Netflixa… Wpadnij do klubu squashowego i przerwij rutynę! Wróć do regularnych treningów, by nie wypaść z formy lub postaw swoje pierwsze kroki na korcie z naszą pomocą!

Posiada Pan certyfikat ESF Level 3. To najwyższy stopień trenerski w Europie.

Gra w squasha – sposób na powrót do formy po pandemii

Miesiące spędzone w izolacji oraz ograniczenia wprowadzane w związku z pandemią znacznie ograniczyły możliwości uprawiania sportu oraz odbywania regularnych treningów dla wielu z nas. Teraz jednak, kiedy sytuacja powoli zaczyna się poprawiać, a restrykcje są luzowane, warto szukać sposobów na powrót do aktywności i formy sprzed pandemii. Grając w squasha, poprawiasz swoją kondycję i samopoczucie, a w dodatku zyskujesz szansę na spędzanie czasu w świetnym towarzystwie – a wszystko to przy zachowaniu reżimu sanitarnego! Umów się na trening już dziś – gwarantujemy, że Twoja przygoda ze squashem nie skończy się na jednej wizycie! 🙂